Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
VeronicaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5