Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0