Titles you rated
Green Mothers ClubRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.5
Private LivesRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
White NightsRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Accidentally in LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0