Series
Ratings
11
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0