Series
Ratings
56
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5