Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0