Movies
Ratings
976
AlonersRated ★ 4.0
Mad WorldRated ★ 4.5
The 8th NightRated ★ 2.0
The White TigerRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 4.5
The Manchurian CandidateRated ★ 4.0
Spenser ConfidentialRated ★ 3.5
Project PowerRated ★ 3.5