Series
Ratings
118 Love Deeply!Rated ★ 2.0 Love Deeply!Rated ★ 2.0
 The HeirsRated ★ 0.5 The HeirsRated ★ 0.5
 Boys Over FlowersRated ★ 3.0 Boys Over FlowersRated ★ 3.0
 The PenthouseRated ★ 0.5 The PenthouseRated ★ 0.5
 High KickRated ★ 3.5 High KickRated ★ 3.5
 The World of the MarriedRated ★ 2.0 The World of the MarriedRated ★ 2.0
 Semantic ErrorRated ★ 0.5 Semantic ErrorRated ★ 0.5
 Dream HighRated ★ 2.0 Dream HighRated ★ 2.0
 Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5 Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
 BANANA FISHRated ★ 5.0 BANANA FISHRated ★ 5.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
 Secret GardenRated ★ 3.5 Secret GardenRated ★ 3.5
 Oshi no KoRated ★ 3.5 Oshi no KoRated ★ 3.5
 Trigun StampedeRated ★ 4.0 Trigun StampedeRated ★ 4.0
 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0 Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
 Kamisama KissRated ★ 4.0 Kamisama KissRated ★ 4.0
 Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0 Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
 SarazanmaiRated ★ 3.5 SarazanmaiRated ★ 3.5
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0