Movies
Ratings
148
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Red DragonRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0