Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0