Movies
Ratings
183
Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 3.0