Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 0.5
TakenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0