Movies
Ratings
157
What Women WantRated ★ 2.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0