Series
Ratings
57
Smile AgainRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0