Movies
Ratings
247
LegendRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5