Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0