Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0