Movies
Ratings
86
FrankensteinRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
TetrisRated ★ 3.0
JarheadRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
ReptileRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0