Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0