Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
CarmenRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Chicken with PlumsRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
As It Is in HeavenRated ★ 5.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Instructions Not IncludedRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5