Titles you rated
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0