Series
Ratings
250
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
Divorce LawyerRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- The Law According to Lidia Poët Season 2Rated ★ 3.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
HostageRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
BodkinRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0
The Rookie Season 3Rated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 4.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5