Titles you rated
WatchmenRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0