Movies
Ratings
411
The OutlawsRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0