Movies
Ratings
478
Mood of the DayRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Pee Mak PhrakanongRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5