Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 2.0
Tom at the FarmRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 2.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
LOST TO SHAMERated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5