Movies
Ratings
103
Two BrothersRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5