Movies
Ratings
479
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 0.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The PostRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 0.5
ShopliftersRated ★ 0.5
AlliedRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
VenomRated ★ 0.5
A Simple FavorRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
The Divine FuryRated ★ 0.5