Movies
Ratings
31
Cold EyesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
SpyRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0