Titles you rated
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0