Movies
Ratings
371- The ScamRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0