Movies
Ratings
626
AnnabelleRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5