Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0