Movies
Ratings
260
The PianistRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0