Titles you rated
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5