Titles you rated
50/50Rated ★ 3.0
The Butterfly Effect 2Rated ★ 1.0
Nick of TimeRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 1.0
HerbRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 2.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0