Series
Ratings
13
Fight For My WayRated ★ 1.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 1.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0