Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0