Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.0
PhantomRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 1.5
PalmerRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 0.5
Dorian GrayRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
Door LockRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The Prize Winner of Defiance, OhioRated ★ 3.5