Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
American GodsRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- Political AnimalsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0