Movies
Ratings
51
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0