Movies
Ratings
31
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0