Titles you rated
Cruel Winter BluesRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 0.5- Elephant in the RoomRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0