Titles you rated
Drunken Master IIRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0