Movies
Ratings
33
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0