Movies
Ratings
272
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
ClickRated ★ 1.5
The PrestigeRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.5
KnowingRated ★ 1.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 2.0
MunichRated ★ 2.5