Movies
Ratings
542
SwiriRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.5- SawRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
CarrieRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 5.0
The WigRated ★ 0.5
My Bloody ValentineRated ★ 0.5
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
Piranha 3DDRated ★ 0.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
4th Period MysteryRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 5.0