Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Killing FieldsRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 4.0
Samaritan GirlRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0