Movies
Ratings
1340
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0