Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0